Firemníbloky.cz

 

V každé firmě - ať malé či nadnárodní - jsou praktickou pomůckou a zároveň levným a účinným reklamním dárkem potištěné firemní bloky a bločky, nejen pro pracovní, ale i soukromé poznámky. Firemní poznámkové bloky jsou využívány každý den, tzn. že jsou neustálou připomínkou na obchodního partnera, který nám poznámkový blok daroval.

Zabýváme se výrobou firemních poznámkových bloků a bločků. Za rozumné ceny Vám vyrobíme poznámkové bloky ve formátu A4, A5 nebo A6 o rozsahu 30, 50 nebo 100 listů.

Můžeme Vám nabídnout i jakýkoliv jiný formát či rozsah listů bloku podle Vašeho přání. Vazba firemních bloků a bločků může být lepená nebo kovová kroužková TWIN, s překrývacím listem nebo bez překrývacího listu, popř. s vrtáním dvou nebo čtyř otvorů do šanonu, což následně umožní snadnou a přehlednou archivaci v pořadači.

Přímo v naší provozovně se můžete seznámit s výrobou poznámkových firemních bloků a bločků.

Máme bohatou zkušenost s výrobou a návrhem grafického zpracování firemních poznámkových bloků přímo na míru zákazníkovi. Jakýkoliv Váš požadavek na tisk reklamních poznámkových bloků a bločků vždy pečlivě zpracujeme tak, aby Vaše firemní bloky byly nejen kvalitním, ale také levným a účelným reklamním dárkem pro Vaše obchodní partnery.

Pro zjištění ceny výroby reklamních poznámkových bloků jsme pro Vás připravili jednoduchou ON-LINE kalkulačku, kde stačí zadat základní požadavky a ihned se dozvíte konečnou cenu. Individuální požadavky či případné dotazy s Vámi rádi prokonzultujeme, stačí nás kontaktovat na tel. 603 712 268 nebo napište na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my se Vám obratem ozveme.


Těšíme se Vás.
Vaše FIREMNÍBLOKY.CZ